- Prekė sandelyje
Kaitlentė AEG HKB64423NL
Kaitlentė AEG HKB64423NL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 8*
d. d.
| Gamintojas | AEG |
| Kaitlentės tipas | Gas |
| Paviršiaus tipas | Tempered glass |
| Montavimo tipas | Surface or flush mounting |
| Įžiebimas | Push knob |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 50 cm |
| Spalva | Black Matt |
| Valdymas | Knobs |
| Praplėtimo zonos | No |
| Rėmelis | Ne |
| Laikmatis | Ne |
| Gaminimo sensorius | No |
| Mėsos termometras | Ne |
| Laikikliai | Cast iron |
| Padidintos galios,,WOK'' degiklis | Taip |
| Apsauga nuo dujų nuotekio | Taip |
| Suskystintų dujų purkštukai | Taip |
| Pauzės funkcija | Ne |
| Užraktas nuo vaikų | Ne |
| Padidintos galios funkcija | Ne |
| Automatinis užvirinimas | Ne |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Ne |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Ne |
| Galios ribojimas | Ne |
| Galingumas | 7600 W |
| Įtampa | 220-240 V |
| Aukštis | 4.8 cm |
| Plotis | 56 cm |
| Gylis | 52 cm |