- Prekė sandėlyje
Edesa 922271975
Edesa 922271975
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
Spinduliuojanti vitrokeraminė kaitlentė su nerūdijančio plieno rėmu. 4 zonos: viena – 21,5 cm, kita – 18,5 cm ir dvi – 15 cm skersmens. Jutiklinis valdymo skydelis. Centralizuotas galios parinkiklis su 9 lygiais. Saugos užraktas su klavišų kombinacija. Likutinės šilumos indikatorius. Maks. galia: 6,5 kW. Matmenys (plotis x gylis x aukštis): 590 x 520 x 67 mm.
| Dizainas | |
|---|---|
| Korpuso dizainas: | Įmontuotas |
| Viryklės tipas: | Keramika |
| Viršutinio paviršiaus tipas: | Stiklas |
| Degiklių / virimo zonų skaičius: | 4 |
| Elektrinių virimo zonų skaičius: | 4 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Įprasto degiklio / virimo zonos skersmuo: | 18,5 cm |
| Virimo zona / degiklis ant silpnos ugnies: | 1200 W |
| Rėmo tipas: | Pilnas apdailinimas |
| Virimo zonos / degiklio skersmuo: | 15 cm |
| Rėmo spalva: | Nerūdijantis plienas |
| Virimo zonos / degiklio forma ant silpnos ugnies: | Apvalus |
| Įprastas degiklis / virimo zona: | 1800 W |
| Didelis degiklis / virimo zona: | 2300 W |
| Įprasta degiklio / virimo zonos forma: | Apvalus |
| Didelės degiklio / virimo zonos forma: | Apvalus |
| Didelio degiklio / virimo zonos skersmuo: | 21,5 cm |
| Našumas | |
| Galios lygių skaičius: | 9 |
| Vienu metu naudojamų virimo zonų skaičius: | 4 |
| Ergonomika | |
| Valdymo padėtis: | Viršutinė priekinė dalis |
| Valdymo tipas: | Palieskite |
| Vaikų užraktas: | Taip |
| Automatinis išsijungimas: | Taip |
| Integruotas ekranas: | Taip |
| Galia | |
| Prijungta apkrova (elektra): | 6500 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis: | 50–60 Hz |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis: | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 220–240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 590 mm |
| Montavimo skyriaus plotis: | 56 cm |
| Montavimo skyriaus gylis: | 49 cm |
| Gylis: | 520 mm |
| Aukštis po stalviršiu: | 6,3 cm |
| Ūgis: | 67 mm |