- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ ĮM BRI63491 BKO
INDAPLOVĖ ĮM BRI63491 BKO



INDAPLOVĖ ĮM BRI63491 BKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BRI63491 |
| Plotis | 59.8 cm, 598 mm. |
| Gylis | 55.5 cm |
| Aukštis | 82 cm, 820 mm. |
| Svoris | 32.1 kg, 37.8 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Vandens sąnaudos ciklui | 12 l |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | D |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | C |
| Triukšmo lygis | 49 dB |
| Programų skaičius | 5 |
| Valdymas | Mechaninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Automatinis atsidarymas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Ne |
| Ilgis | 555 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |