Indaplovė BOSCH SMU4HKI72S
Indaplovė BOSCH SMU4HKI72S



Indaplovė BOSCH SMU4HKI72S
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Bosch |
| Montavimo tipas | Built in |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Valdymas | Electronic with LCD |
| Valdymo panelės vieta | External |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 84 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 9 l |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 42 dB |
| Ciklo trukmė | 270 min. |
| Programų skaičius | 5 |
| Automatinė programa | Taip |
| Krepšių skaičius | 2 |
| Programos eigos projekcija ant grindų | No |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Plotis | 59.8 cm |
| Gylis | 57.3 cm |
| Spalva | Stainless steel |
| Wi-Fi | Taip |