- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ BI DB597TXS LG
INDAPLOVĖ BI DB597TXS LG



INDAPLOVĖ BI DB597TXS LG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Modelis | DB597TXS |
| Plotis | 59.8 cm, 598 mm. |
| Gylis | 55.4 cm |
| Aukštis | 81.5 cm, 815 mm. |
| Svoris | 45 kg, 47 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5 l |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Triukšmo lygis | 43 dB |
| Programų skaičius | 10 |
| Indikatoriai | Likusio laiko indikatorius, Vandens švarumo indikatorius, Druskos indikatorius, Ciklo pabaigos indikatorius |
| Valdymas | Mechaninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Ilgis | 554 mm. |
| Pagaminimo šalis | KR |