- Prekė sandelyje
Įmontuojama indaplovė Whirlpool WSIC 3M27 C
Įmontuojama indaplovė Whirlpool WSIC 3M27 C
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | WSIC 3M27 C |
| Plotis | 44.8 cm, 448 mm. |
| Gylis | 55.5 cm |
| Aukštis | 82 cm, 820 mm. |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 212 kWh |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9 l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Metinės vandens sąnaudos | 2520 l |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 47 dB |
| Programų skaičius | 6 |
| Plovimo programos | Greitas plovimas, Delikatus plovimas, Intensyvus plovimas, Išankstinis skalavimas, Auto-programa |
| Indikatoriai | Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Technologija 6th Sense |
| Svoris | 32.77 kg. |
| Ilgis | 555 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |