- Prekė sandėlyje
Įmontuojama indaplovė BOSCH SMI4EVS04E
Įmontuojama indaplovė BOSCH SMI4EVS04E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Custom panel-ready | Yes |
| Outlet hose length | 1.7 m |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Built-in water softener | No |
| Control panel colour | Black |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Cord length | 1.6 m |
| Cutlery compartment type | Drawer |
| Inlet hose length | 1.5 m |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Door colour | Not applicable |
| Built-in display | Yes |
| Energy consumption per cycle | 0.836 kWh |
| Water consumption per cycle | 7 L |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | D |
| Energy consumption per 100 cycles | 84 kWh |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Installation compartment width | 60 cm |
| Weight | 35 kg |
| Depth | 573 mm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Width | 598 mm |
| Height | 815 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Dishwashing programs | Eco, Auto 45-65 ºC, One hour, Favourite, Pots, Quiet 50°C |
| Number of place settings | 13 place settings |
| Noise level | 46 dB |
| Delay start (max) | 24 h |
| Glass protection | No |
| Delayed start timer | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Number of washing programs | 6 |
| Self-cleaning | Yes |
| Noise emission class | C |
| Apps supported | Home Connect |
| Interior light | No |
| Remaining time indication | Yes |
| Removable top | No |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Floor indicator light | No |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2020149 |