- Prekė sandėlyje
Įmontuojama indaplovė Bosch Serie 4 SMV4HTX11E, 13 vietų, C
Įmontuojama indaplovė Bosch Serie 4 SMV4HTX11E, 13 vietų, C
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Water fill | Cold |
| Cord length | 1.75 m |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Built-in display | Yes |
| Door colour | Not applicable |
| Outlet hose length | 1.7 m |
| Cutlery basket type | Vario |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Inlet hose length | 1.5 m |
| Control type | Buttons |
| Energy consumption per 100 cycles | 74 kWh |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Current | 10 A |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Energy efficiency class | C |
| Connected load | 2400 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width | 598 mm |
| Height | 815 mm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Weight | 32.2 kg |
| Depth | 550 mm |
| Installation compartment width | 60 cm |
| Noise emission class | C |
| Delayed start timer | Yes |
| Drying system | Heat exchanger |
| Glass protection | Yes |
| Delay start (max) | 24 h |
| Number of washing programs | 6 |
| Noise level | 46 dB |
| Dishwashing programs | Eco, Quiet 50°C, One hour, Favourite, Auto 45-65 ºC, Pots |
| Number of place settings | 13 place settings |
| Extra dry | Yes |
| Cycle time | 295 min |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | Yes |
| Floor indicator light | Yes |
| Buzzer | Yes |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Child lock | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |