- Prekė sandėlyje
Įmontuojama indaplovė „Bosch Serie 2 SMU2HVS06E“, 14 vietų
Įmontuojama indaplovė „Bosch Serie 2 SMU2HVS06E“, 14 vietų
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cutlery compartment type | Drawer |
| Built-in display | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Door colour | Brushed steel |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Outlet hose length | 1.90 m |
| Cord length | 1.75 m |
| Baskets adjustable placement | Upper, Lower |
| Energy consumption per 100 cycles | 75 kWh |
| Connected load | 2400 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | C |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Current | 10 A |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Depth | 573 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Weight | 34.9 kg |
| Width | 598 mm |
| Height | 815 mm |
| Noise emission class | C |
| Cycle time | 295 min |
| Overflow protection | Yes |
| Delay start (max) | 24 h |
| Drying system | Heat exchanger |
| Delayed start timer | Yes |
| Number of washing programs | 5 |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | Yes |
| Dishwashing programs | Eco 50 ºC, Favorite, Pots 70 °C, Hourly 65°C, Auto 45-65 ºC |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Automatic programs | Yes |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Noise level | 46 dB |
| AquaSensor function | Yes |
| Glass protection | Yes |
| Apps supported | Bosch Home Connect |
| Adjustable feet | Yes |
| Child lock | Yes |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |