- Prekė sandėlyje
Beko DIS35026 įmontuojama indaplovė 10 stalčių
Beko DIS35026 įmontuojama indaplovė 10 stalčių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Specific features | Built-in dishwasher in furniture. Front worktop, furniture front is a visualisation and is not a part of the sold appliance |
| Product size | Full size (45 cm) |
| Control panel colour | Black |
| Control type | Touch |
| Wi-Fi controlled | No |
| Built-in display | Yes |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Drying system | Hot air |
| Door colour | Not applicable |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Annual energy consumption | 76 kWh |
| Water consumption per cycle | 11,9 L |
| Weight | 30.8 kg |
| Width | 448 mm |
| Depth | 550 mm |
| Height | 818 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Dishwashing programs | Quick, Eco 50 ºC, Mini 30 °C, Clean&Shine, Intensive 70 ºC |
| Noise level | 48 dB |
| Number of temperature settings | 4 |
| Half-load | Yes |
| Washing class | A |
| Self-cleaning | Yes |
| Drying class | A |
| Delay start (max) | 9 h |
| Number of washing programs | 5 |
| Delayed start timer | Yes |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Adjustable feet | Yes |
| Salt indicator | Yes |
| Height adjustment range | 820 - 870 mm |
| Warnings | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |