-
−1%
Electrolux EES42210IX indaplovė Pilnai įmontuojama 9 indaplovė
Electrolux EES42210IX indaplovė Pilnai įmontuojama 9 indaplovė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Door colour | Stainless steel |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Built-in display | Yes |
| Outlet hose length | 1.5 m |
| Custom panel-ready | No |
| Inlet hose length | 1.5 m |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Cord length | 1.5 m |
| Wi-Fi controlled | No |
| Current | 10 A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Connected load | 1950 W |
| Energy efficiency class | E |
| Energy consumption per cycle | 0.689 kWh |
| Energy efficiency class (old) | A++ |
| Weight | 33.9 kg |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Height | 818 mm |
| Depth | 570 mm |
| Installation compartment height (max) | 90 cm |
| Installation compartment height (min) | 82 cm |
| Width | 446 mm |
| Dishwashing programs | Auto, Quick, 90min |
| Noise level | 44 dB |
| Glass protection | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Number of place settings | 9 place settings |
| Delayed start timer | Yes |
| Delay start (max) | 24 h |
| Drying system | AirDry |
| Inverter technology | Yes |
| Number of temperature settings | 4 |
| Number of washing programs | 8 |
| Cycle time | 240 min |
| AquaSensor function | Yes |
| Salt indicator | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Feet adjustment | 8 cm |
| Annual energy consumption | 197 kWh |
| Washing class | A |
| Drying class | A |
| Annual water consumption | 2772 L |