- Prekė sandėlyje
„Electrolux EEA17200L“ indaplovė, pilnai įmontuojama, 13 vietų komplektų, E
„Electrolux EEA17200L“ indaplovė, pilnai įmontuojama, 13 vietų komplektų, E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Specific features | Built-in dishwasher in furniture. Front worktop, furniture front is a visualisation and is not a part of the sold appliance |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Control type | Touch |
| Drying system | AirDry |
| Built-in display | Yes |
| Inlet hose length | 1.5 m |
| Control panel colour | Black |
| Door colour | Not applicable |
| Wi-Fi controlled | No |
| Cord length | 1.5 m |
| Outlet hose length | 1.5 m |
| Water consumption per cycle | 9.9 L |
| Annual water consumption | 2772 L |
| Connected load | 1950 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency class | E |
| Annual energy consumption | 262 kWh |
| Installation compartment height (max) | 88 cm |
| Installation compartment height (min) | 82 cm |
| Height | 818 mm |
| Width | 596 mm |
| Installation compartment width | 60 cm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Weight | 37.1 kg |
| Depth | 550 mm |
| Delayed start timer | Yes |
| Number of washing programs | 5 |
| Dishwashing programs | 90min, Rinse, Bio, Quick, 160min |
| Drying class | A |
| AquaStop function | No |
| Delay start (max) | 3 h |
| Number of place settings | 13 place settings |
| Number of temperature settings | 3 |
| Washing class | A |
| Self-cleaning | Yes |
| Noise level | 49 dB |
| Salt indicator | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |