Bosch SPV4HMX13E indaplovė, pilnai įmontuojama, 10 vietų komplektai
Bosch SPV4HMX13E indaplovė, pilnai įmontuojama, 10 vietų komplektai
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Cord length | 1.75 m |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Cutlery compartment type | Basket |
| Door colour | White |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Outlet hose length | 2.05 m |
| Appliance placement | Fully built-in |
| AC input voltage | 200-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class | D |
| Current | 10 A |
| Connected load | 2400 W |
| Water consumption per cycle | 8.9 L |
| Energy consumption per 100 cycles | 67 kWh |
| Depth | 550 mm |
| Height | 875 mm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Weight | 30.7 kg |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Width | 448 mm |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Delay start (min) | 1 h |
| Noise level | 44 dB |
| Dishwashing programs | Favorite, Intensive 70°C, Auto 45-65°C, Prewash, Quick 50°, Steam, Quick 65°C, Eco 50°C |
| Noise emission class | B |
| Delay start (max) | 24 h |
| Cycle time | 275 min |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | Yes |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Number of washing programs | 5 |
| AquaSensor function | Yes |
| Extra dry | Yes |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Delayed start timer | Yes |
| Interior light | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Feet adjustment | 6 cm |
| Adjustable feet | Yes |
| Apps supported | Home Connect |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
| Bosch technologies (dish washing) | Intensive zone, VarioFlex Baskets, EcoSilence Drive, Home Connect, SpeedPerfect Plus, Hygiene+ |