- Prekė sandėlyje
-
−3%
Bosch SPV4HKX12E indaplovė, pilnai įmontuojama, 10 vietų komplektacija
Bosch SPV4HKX12E indaplovė, pilnai įmontuojama, 10 vietų komplektacija
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cutlery compartment type | Basket |
| Door colour | Not applicable |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 200-240 V |
| Water consumption per cycle | 8.9 L |
| Energy efficiency class | D |
| Energy consumption per 100 cycles | 67 kWh |
| Weight | 27.2 kg |
| Width | 448 mm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Height | 815 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Depth | 550 mm |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Noise level | 44 dB |
| Delay start (max) | 24 h |
| Dishwashing programs | Intensive 70°C, Eco 50°C, Quiet, One hour, Favorite, Auto 45-65°C |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Delayed start timer | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | Yes |
| Extra dry | Yes |
| Temperature (max) | 70 °C |
| AquaSensor function | Yes |
| Noise emission class | B |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Interior light | No |
| Apps supported | Home Connect |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2346947 |