Bosch SMI6ECS10E indaplovė, pusiau įmontuojama, 14 vietų
Bosch SMI6ECS10E indaplovė, pusiau įmontuojama, 14 vietų
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Built-in display | Yes |
| Control type | Touch |
| Control panel colour | Stainless steel |
| Door colour | Not applicable |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Outlet hose length | 1.9 m |
| Cord length | 1.75 m |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Custom panel-ready | Yes |
| Upper basket adjustable height levels | 3 |
| Appliance placement | Semi built-in |
| Connected load | 2400 W |
| Energy efficiency class | A |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Energy efficiency index (EEI) | 31.9 |
| Current | 10 A |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Drying efficiency index (EU 2017/1369) | 1.061 |
| Energy consumption per cycle | 0.543 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption per 100 cycles | 54 kWh |
| Weight | 36.9 kg |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment width | 60 cm |
| Width | 598 mm |
| Depth | 573 mm |
| Height | 815 mm |
| Installation compartment height | 87.5 cm |
| Custom panel weight (max) | 8.5 kg |
| Custom panel weight (min) | 2.5 kg |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Noise level | 42 dB |
| Temperature (max) | 70 °C |
| AquaStop function | Yes |
| Number of washing programs | 8 |
| Delay start (max) | 24 h |
| Extra dry | Yes |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Dishwashing programs | Favorite, Express, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Quick, Silent 50°C, Intensive 70°C, Glass 40°C |
| Cycle time | 270 min |
| Delayed start timer | Yes |
| AquaSensor function | Yes |
| Noise emission class | B |
| Drying performance | B |
| Delay start (min) | 1 h |
| Adjustable feet | Yes |
| Feet adjustment | 6 cm |
| Remaining time indication | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Interior light | No |
| Self-cleaning filter | Yes |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2057138 |