Bosch Serie 4 SPI4HMS49E indaplovė Pusiau įmontuojama 10 stalčių E
Bosch Serie 4 SPI4HMS49E indaplovė Pusiau įmontuojama 10 stalčių E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cord length | 1.75 m |
| Control panel colour | Black, Stainless steel |
| Built-in display | Yes |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Cutlery compartment type | Drawer |
| Outlet hose length | 2.05 m |
| Control type | Buttons |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Door colour | Not applicable |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Custom panel-ready | Yes |
| Appliance placement | Semi built-in |
| Current | 10 A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Water consumption per cycle | 9.5 L |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class | E |
| Connected load | 2400 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption per 100 cycles | 76 kWh |
| Weight | 30.4 kg |
| Depth | 573 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Height | 815 mm |
| Width | 448 mm |
| Glass protection | Yes |
| Dishwashing programs | Favorite, Express, Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intensive 70°C |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Overflow protection | Yes |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Delay start (max) | 24 h |
| Number of washing programs | 6 |
| Delayed start timer | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Noise level | 44 dB |
| Cycle time | 220 min |
| Noise emission class | B |
| Rinse aid indicator | Yes |
| Salt indicator | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Apps supported | Home Connect |
| Self-cleaning filter | Yes |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |