Šaldytuvas LIEBHERR IRBd 5120
Šaldytuvas LIEBHERR IRBd 5120



Šaldytuvas LIEBHERR IRBd 5120
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Liebherr |
| Montavimo tipas | Built in |
| Tipas | Fridge without freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | Static |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 177 cm |
| Plotis | 55.9 cm |
| Gylis | 54.6 cm |
| Spalva | White |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Vėsusis stalčius | Tikroji 0°C zona |
| Valdymas | Internal touch control LCD |
| Metinės energijos sąnaudos | 125 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 294 l |
| Naudinga talpa vėsaus stalčiaus | 98 l |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Taip |
| Vėsaus stalčiaus teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| Vyrių tipas | Door on door |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Butelių lentyna | Yes |
| Dalijama stiklo lentyna | Taip |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Triukšmo lygis | 33 dB |
| Garso lygio klasė | B |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10.0 °C |
| Klimato klasė | SN-T |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |