- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas LIEBHERR ICNSd 5123
Šaldytuvas LIEBHERR ICNSd 5123
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Liebherr |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Tipas | Šaldytuvas su apatiniu šaldikliu |
| Šaldymo technologijos tipas | Be šerkšno |
| Aukštis | 177 cm |
| Plotis | 54,1 cm |
| Gylis | 54,5 cm |
| Spalva | Balta |
| Metinės energijos sąnaudos | 181 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Vėsusis stalčius | Ne |
| Valdymas | Vidinis jutiklinis LCD ekranas |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 183 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 70 litrų |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Taip |
| Vyrių tipas | Stumdomas |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Ledukų generatorius | Ne |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Taip |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | -15°C - -26°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 6 kg / 24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 9 val. |
| Triukšmo lygis | 34 dB |
| Garso lygio klasė | B. |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10,0 °C |
| Klimato klasė | SN-T |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |