- Prekė sandelyje
ŠALDYTUVAS ĮM BRB70F26CES0EO SMG
ŠALDYTUVAS ĮM BRB70F26CES0EO SMG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | BRB70F26CES0EO |
| Aukštis | 177.5 cm, 1775 mm. |
| Plotis | 54 cm, 540 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 231 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 267 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | No frost |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 6 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Valdymas | Mechaninis, Elektroninis, Išmaniuoju telefonu |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 65.039 kg. |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |