- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas ELECTROLUX LRB3AE12S
Šaldytuvas ELECTROLUX LRB3AE12S
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Šaldymo technologijos tipas | Statinis |
| Aukštis | 121,8 cm |
| Plotis | 54,8 cm |
| Gylis | 54,9 cm |
| Spalva | Balta |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | IR |
| Vėsusis stalčius | Ne |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Valdymas | Mechaninis |
| Metinės energijos sąnaudos | 101 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 208 l |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Taip |
| Vėsaus stalčiaus teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| Vyrių tipas | Stumdomas |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Durų rankena | Taip |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Kompresoriaus tipas | Įjungta-išjungta |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Antibakterinė technologija | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Taip |
| Durų užraktas | Taip |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Taip |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Triukšmo lygis | 34 dB |
| Garso lygio klasė | B. |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10,0 °C |
| Standartizuotas aukštis | 125 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |