- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas ELECTROLUX LFB3AE82R
Šaldytuvas ELECTROLUX LFB3AE82R
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Tipas | Fridge with freezer inside |
| Šaldymo technologijos tipas | Static |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 81.9 cm |
| Plotis | 59.7 cm |
| Gylis | 54.5 cm |
| Spalva | White |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Vėsusis stalčius | No |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Valdymas | Mechanical |
| Metinės energijos sąnaudos | 148 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 94 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 16 l |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Ne |
| Vėsaus stalčiaus teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| Vyrių tipas | Door on door |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Durų rankena | Ne |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Ne |
| Ledukų generatorius | No |
| Kompresoriaus tipas | On-Off |
| Ventiliatorius | Ne |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Antibakterinė technologija | No |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Durų užraktas | Ne |
| Atvirų durų signalas | Ne |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Ne |
| Apšvietimas | LED, LED |
| Ekonominis režimas | Ne |
| Atostogų funkcija | Ne |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Ne |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 1 |
| Pilnai išimami krepšiai ir stiklinės lentynos šaldiklyje | Ne |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | -18°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Ne |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 2.5 kg/24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 10 val. |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Garso lygio klasė | C |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Wi-Fi | Ne |