- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas AEG SCE819E5TS
Šaldytuvas AEG SCE819E5TS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | LAIKAS |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Tipas | Šaldytuvas su apatiniu šaldikliu |
| Šaldymo technologijos tipas | Be šerkšno |
| Aukštis | 188,4 cm |
| Plotis | 54 cm |
| Spalva | Balta |
| Vėsusis stalčius | Ne |
| Valdymas | Vidinis jutiklinis LCD ekranas |
| Metinės energijos sąnaudos | 233 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 207 l |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | IR |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | IR |
| Naudinga šaldiklio talpa | 60 litrų |
| Vyrių tipas | Stumdomas |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Durų rankena | Taip |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Ledukų generatorius | Ne |
| Kompresoriaus tipas | Inverteris |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Antibakterinė technologija | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Taip |
| Durų užraktas | Taip |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Taip |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Apšvietimas | Šviesos diodas, LED |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Pilnai išimami krepšiai ir stiklinės lentynos šaldiklyje | Taip |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | Virš -18°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 10 kg / 24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 21 val. |
| Triukšmo lygis | 36 dB |
| Gylis | 54,9 cm |
| Standartizuotas aukštis | 190 cm |
| Garso lygio klasė | C |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |