- Prekė sandelyje
-
−1%
Bosch KIN96VFD0
Bosch KIN96VFD0
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Bosch |
| Svoris | 66,6 kg. |
| Gylis | 0,5 m. |
| Plotis | 0,5 m. |
| Ūgis | 2 metai. |
| REF03 Bendras tūris | 290 litrų |
| REF04 Šaldytuvo talpa | 215 litrų |
| REF05 Šaldiklio tūris | 75 litrai |
| REF01 Energinio efektyvumo klasė | D |
| REF07 Triukšmo lygis | 34 dB |
| REF08 matmenys (A x P x G) | 193,5 x 55,8 x 54,8 |
| Tipas | Dviejų kamerų šaldytuvas |
| REF02 Energijos suvartojimas | 184 kWh |
| Nulinė zona | Yra |
| Šviežumo zona | Yra |
| Valdymo tipas | Elektroninis valdymas |
| Ekranas | LED ekranas |
| REF06 Be šerkšno (be šalčio) | Pilnas be šerkšno |
| Lentynos tipas | Grūdintas stiklas |
| Šaldiklio skyriai | 3 |
| Ledo generatorius | Nėra |
| Temperatūros pokyčio signalizacija | Yra |
| Atostogų režimas | Yra |
| Greitas užšaldymas | Yra |
| Šaldymo pajėgumas | 8,5 kg/24 val. |
| Temperatūros išlaikymo laikas nutrūkus maitinimui | 11 valandų |
| Apverčiamos durys | Yra |
| REF09 Garantija asmenims | 2 metai |
| Šaldiklio atitirpinimas | Automatinis |
| Šaldytuvo atitirpinimas | Automatinis |
| Dozatoriai | Nėra |
| Ūgis | 191–205 |
| Greitas aušinimas | Yra |
| Plotis | 56–60 |
| „No Frost“ sistema | Yra |
| Fasado armavimo sistema | Nuo durų iki durų |
| Butelių lentynėlė | Yra |
| Šaldiklio skyriaus klimato klasė | t**** (Iki -24 °C) |
| Klimato klasė | SN-ST (nuo +10 iki +38°C) |
| Šaldiklio vieta | Apačia |
| Šaldiklio tūris | 31–100 |
| Šaldytuvo talpa | 201–300 |
| Diegimas | Įmontuotas |
| „Wi-Fi“ | Ne, Nėra |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Serija | „Bosch“ 4 serija |
| Šaldiklis | Yra |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |
| Vandens prijungimas | Nėra |