-
−3%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Šis drėgnas maistas specialiai sukurtas suaugusiems vidaus katėms, kurios buvo sterilizuotos arba kastruotos, užtikrinant subalansuotą mitybą sveikam svorio palaikymui.
Techniniai duomenys: Drėgmės kiekis: 80.8%, Baltymai: 9.7%, Riebalai: 3.3%.
Savybės | |
|---|---|
| Gyvūnų tipas | Katė |
| Naminių gyvūnų amžiaus etapas | Suaugęs |
| Sveikatos poveikis | Sveikas svoris |
| Pakuotės tipas | Maišelis, Rinkinys |
| Katės veislė | Bet kuri veislė |
| Naminių gyvūnų tipas | Katė |
| Naminių gyvūnų maisto skonis | Žuvis |
| Svoris | 12 x 85 g |
| Specifinės naminių gyvūnų poreikiai | Sterilizuotos arba kastruotos |
| Naminių gyvūnų amžius | Suaugęs |
| Produkto kategorija | Drėgnas maistas, Veterinarinė dieta |
| Papildomos savybės | Vidaus katės, Sterilizacija |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Sergija | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Kategorija | Katėms |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
Saugumo įspėjimas | |
| Įspėjimai | Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės., Produktą laikykite vėsioje ir sausoje vietoje., Atidarius, laikykite šaldytuve ir sunaudokite per 48 valandas. |
Mitybos faktai | |
| Baltymai | 9.7% |
| Kalcis | 0.25% |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 1.8% |
| Riebalų kiekis | 3.3% |
| Be glitimo | Ne |
| Manganas | 1 mg/kg |
| Varis | 2.2 mg/kg |
| Klinoptilolitas (kiekis per kg) | 2 g |
| Vitaminas D3 | 40 IU/kg |
| Jodas | 0.3 mg/kg |
| Drėgmės kiekis | 80.8% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 0.9% |
| Geležis | 3 mg/kg |
| Cinko kiekis | 10 mg/kg |