CURVER - Kačių kraiko dėžutė - kreminė/ruda
CURVER - Kačių kraiko dėžutė - kreminė/ruda
CURVER - Kačių kraiko dėžutė - kreminė/ruda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Litter box |
| Product category | Litter box |
| Easy to clean | Yes |
| Material | Technopolymer |
| Animal type(s) | Cat |
| Recommended for pet type | Kot |
| Product colour | Bronze, Cream |
| Category | For cat |
| Safe for pets | Yes |
| Height | 395 mm |
| Weight | 2.41 kg |
| Width | 385 mm |
| Depth | 510 mm |