CURVER cat litter box - black
CURVER cat litter box - black
CURVER cat litter box - black
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product type | Litter box |
| Animal type(s) | Cat |
| Product category | Litter box |
| Material | Technopolymer |
| Safe for pets | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Category | For cat |
| Product colour | Graphite, White |
| Recommended for pet type | Kot |
| Depth | 510 mm |
| Height | 395 mm |
| Width | 385 mm |
| Weight | 2.41 kg |