CEVA Feliway Optimum - papildymas - 48 ml
CEVA Feliway Optimum - papildymas - 48 ml
CEVA Feliway Optimum - papildymas - 48 ml
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Pet specific needs | Stress |
| Age of the pet | At any age |
| Product category | Stress relief |
| Category | For cat |
| Weight | 50 g |
| Volume | 48 ml |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Warnings | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and mucous membranes. |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |