- Prekė sandėlyje
CEVA Adaptil - raminantis antkaklis šunims - 45 cm
CEVA Adaptil - raminantis antkaklis šunims - 45 cm
CEVA Adaptil - raminantis antkaklis šunims - 45 cm
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Category | For dog |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg, Small breed 5 - 10 kg |
| Dog breed | All breeds of small and medium-sized dogs, All breeds of medium-sized dogs, All breeds of small dogs |
| Age of the pet | At any age |
| Pet specific needs | Stress |
| Product category | Stress relief |
| Weight | 100 g |
| Length | 45 cm |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Warnings | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |