- Prekė sandėlyje
Camry CR 2821 Pet plaukų kirpimo mašinėlė
Camry CR 2821 Pet plaukų kirpimo mašinėlė








Camry CR 2821 Pet plaukų kirpimo mašinėlė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Shape | Cylinder |
| Maximum hair length | 1.2 cm |
| Minimum hair length | 3 mm |
| LED indicators | Yes |
| Barber set | Yes |
| Number of length steps | 4 |
| Weight range | 500 g - 999 g |
| Product category | Hair clipper |
| Seasonal offer | Spring |
| Category | For dog |
| Power | 35 W |
| Rechargeable | Yes |
| Oil included | Yes |
| Charger | Yes |
| Cleaning brush | Yes |
| Warnings | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |