-
−1%
BIOFEED Euphoria Fresh Junior Mini Small Turkey su triušiena - sausas šunų ėdalas - 2 kg
BIOFEED Euphoria Fresh Junior Mini Small Turkey su triušiena - sausas šunų ėdalas - 2 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Serija | EUPHORIA Fresh |
| Veterinarinė klasifikacija | Pilnas pašaras |
| Kategorija | Šuniui |
| Augintinio amžius | Jaunesnysis |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Pagrindinis skonis | Turkija |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Papildomos funkcijos | Augimo laikotarpis, Bendra sveikata, Be glitimo |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Be glitimo | Taip |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Augimo laikotarpis |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Be cukraus | Taip |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Be sojos | Taip |
| Svoris | 2 kg |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Įsitikinkite, kad šuns dubuo visada yra švarus, kad maistas neužterštų. |
| Žali pelenai | 9,4% |
| Baltymai | 30% |
| Riebalų kiekis | 19% |
| Žalios skaidulos | 3,3% |