BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini Small Pork with jautiena - sausas šunų ėdalas - 2 kg
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini Small Pork with jautiena - sausas šunų ėdalas - 2 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Be glitimo | Taip |
| Papildomos funkcijos | Be glitimo, Bendra sveikata |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Be sojos | Taip |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Pagrindinis skonis | Kiauliena |
| Serija | EUPHORIA Fresh |
| Be cukraus | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Svoris | 2 kg |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Kategorija | Šuniui |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Veterinarinė klasifikacija | Pilnas pašaras |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Žalios skaidulos | 3,8% |
| Baltymai | 28% |
| Žali pelenai | 8,9% |
| Riebalų kiekis | 15% |