-
−1%
BIOFEED Euphoria Fresh Adult kalakutienos ir ėrienos sausas šunų ėdalas XS/S - 500 g
BIOFEED Euphoria Fresh Adult kalakutienos ir ėrienos sausas šunų ėdalas XS/S - 500 g
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Kategorija | Šuniui |
| Veterinarinė klasifikacija | Pilnas pašaras |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Be glitimo | Taip |
| Svoris | 500 g |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Be sojos | Taip |
| Be cukraus | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pagrindinis skonis | Turkija |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Serija | EUPHORIA Fresh |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata, Be vištienos, Be glitimo |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubuo visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Žalios skaidulos | 3,8% |
| Riebalų kiekis | 15% |
| Žali pelenai | 8,6% |
| Baltymai | 28% |