GYVŪNŲ SALA Antis su soromis ir morkomis - šlapias šunų maistas - 400 g
GYVŪNŲ SALA Antis su soromis ir morkomis - šlapias šunų maistas - 400 g
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dog breed | Any breed |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| No artificial colours | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Pet food flavor | Duck |
| Soy free | Yes |
| Pet life stage | Mature |
| Serving size | 400 g |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Suitable for | Dog |
| Preservative free | Y |
| Sugar free | Yes |
| Weight | 400 g |
| No artificial additives | Yes |
| Package type | Can |
| Animal type(s) | Dog |
| Health effects | General health |
| Dosage form | Solid |
| Category | For dog |
| Additional features | General health |
| Product category | Wet food |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Main flavor | Duck |
| Warnings | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Moisture content | 76,4% |
| Crude fibres | 1% |
| Fat content | 7.9% |
| Crude ash | 2.6% |
| Protein | 10.5% |