G.Skill Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL atminties modulis 16 GB 2 x 8 GB DDR3L 204 kontaktų SO-DIMM
G.Skill Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL atminties modulis 16 GB 2 x 8 GB DDR3L 204 kontaktų SO-DIMM



G.Skill Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL atminties modulis 16 GB 2 x 8 GB DDR3L 204 kontaktų SO-DIMM
Garantija
120 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Raudona, Juoda |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| ECC | Ne |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Komponentas skirtas | Nešiojamasis kompiuteris |
| CAS delsa | 9 |
| Atminties takto dažnis | 1600 MHz |
| Atminties formos koeficientas | 204 kontaktų SO-DIMM |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties įtampa | 1.35 |
| Vidinės atminties tipas | DDR3L |
| Įspėjimai | Elektroninius gaminius reikia utilizuoti laikantis vietinių elektroninės įrangos perdirbimo taisyklių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neardykite ir nepažeiskite atminties modulių, juose gali būti sveikatai pavojingų medžiagų. |