G.Skill Aegis F4-3200C16D-32GIS atminties modulis 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz
G.Skill Aegis F4-3200C16D-32GIS atminties modulis 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz




G.Skill Aegis F4-3200C16D-32GIS atminties modulis 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| ECC | Ne |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 288 kontaktų DIMM |
| SPD delsa | 38 |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| „Intel Extreme Memory Profile“ (XMP) versija | 2.0 |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties įtampa | 1.35 |
| SPD įtampa | 1,2 V |
| Buferinės atminties tipas | Neregistruotas (nebuferizuotas) |
| „Intel Extreme“ atminties profilis (XMP) | Taip |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| SPD greitis | 2133 MHz |
| Atminties takto dažnis | 3200 MHz |
| CAS delsa | 16 |
| SPD profilis | Taip |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84733020 |