Tefal Easy Fry XL Surface FW4018E0 gruzdintuvė Vienvietis Atskirai stovintis 2200 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda
Tefal Easy Fry XL Surface FW4018E0 gruzdintuvė Vienvietis Atskirai stovintis 2200 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Product type | Hot air fryer |
| Frying function | Yes |
| Fryer food capacity | 1.2 kg |
| Preset cooking programs | Yes |
| Digital timer | Yes |
| Baking function | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Viewing window | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Number of heating elements | 2 |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Construction type | Single |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Removable bowl | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| Control type | Touch |
| Product colour | Black |
| Control panel colour | Black |
| Auto power off | Yes |
| Power | 2200 W |
| Width | 310 mm |
| Depth | 310 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 4.9 kg |
| Products per intermodal container (40ft) | 1080 pc(s) |
| Layers per pallet | 3 pc(s) |
| Products per pallet layer | 2 pc(s) |
| Products per intermodal container (20ft) | 520 pc(s) |
| Products per pallet | 6 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Display type | LCD |
| Built-in display | Yes |