- Prekė sandėlyje
-
−20%
Tefal Easy Fry Grill EY5018 Vienvietis 4,2 l Atskirai stovintis 1550 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda
Tefal Easy Fry Grill EY5018 Vienvietis 4,2 l Atskirai stovintis 1550 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Frying function | Yes |
| Capacity | 4.2 L |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Temperature (min) | 80 °C |
| Product type | Hot air fryer |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Digital timer | Yes |
| Number of persons | 6 person(s) |
| Timer duration | 60 min |
| Grilling | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Product colour | Black |
| On/off switch | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| Dishwasher-proof parts | No |
| Dishwasher proof | No |
| Control type | Rotary |
| Construction type | Single |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Power | 1550 W |
| Weight | 5.3 kg |
| Width | 270 mm |
| Height | 324 mm |
| Depth | 361 mm |
| Grill plate | Yes |
| Products per pallet | 12 pc(s) |
| Layers per pallet | 2 pc(s) |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross height | 91.4 cm |
| Pallet gross weight | 101.4 kg |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Products per pallet layer | 6 pc(s) |
| Built-in display | No |
| Warnings | Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Be careful when handling hot oil., Make sure the fryer is properly grounded. |