- Prekė sandėlyje
Ryžių viryklė Black+Decker BXRC1800E
Ryžių viryklė Black+Decker BXRC1800E












Ryžių viryklė Black+Decker BXRC1800E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Non-slip feet | Yes |
| Material | Technopolymer, Stainless steel |
| Non-stick coating | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Cooks a variety of rice | Yes |
| Volume | 1.8 L |
| Steam tray for healthy cooking | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Power | 700 W |
| Height | 290 mm |
| Weight | 2.53 kg |
| Depth | 290 mm |
| Width | 290 mm |
| Measuring cup | Yes |
| Steaming basket | Yes |
| Spoon included | Yes |
| Cover | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not open the pressure cooker when it is under pressure. |