- Prekė sandėlyje
ProfiCook PC-FR 1286 H gruzdintuvė Viena 6,5 l Atskira 1700 W karšto oro gruzdintuvė Juoda, nerūdijantis plienas
ProfiCook PC-FR 1286 H gruzdintuvė Viena 6,5 l Atskira 1700 W karšto oro gruzdintuvė Juoda, nerūdijantis plienas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Preset cooking programs | Yes |
| Frying function | Yes |
| Digital timer | Yes |
| Temperature (max) | 240 °C |
| Product type | Hot air fryer |
| Roasting function | Yes |
| Number of programs | 9 |
| Capacity | 6.5 L |
| Keep warm function | Yes |
| Baking function | Yes |
| Temperature (min) | 50 °C |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Dehydrating function | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Non-slip feet | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Non-stick inner bowl | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Viewing window | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Construction type | Single |
| Control panel colour | Black |
| Control type | Touch |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Power | 1700 W |
| Overheat protection | Yes |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Auto power off | Yes |
| Height | 332 mm |
| Width | 288 mm |
| Depth | 368 mm |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Display type | LED |
| Built-in display | Yes |