„Philips“ NA543/00 gruzdintuvė Vienvietis 7,2 l Atskirai pastatomas 2000 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda, Šampano spalvos
„Philips“ NA543/00 gruzdintuvė Vienvietis 7,2 l Atskirai pastatomas 2000 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda, Šampano spalvos
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dangerous goods | No |
| Dehydrating function | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Low-fat frying technology | Rapid Air |
| Product type | Hot air fryer |
| Grilling | Yes |
| Heat-resistant | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Capacity | 7.2 L |
| Roasting function | Yes |
| Number of programs | 12 |
| Frying function | Yes |
| Temperature (min) | 40 °C |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Steam function | Yes |
| Baking function | Yes |
| Timer duration | 1440 min |
| Cord length | 1 m |
| Control type | Touch |
| Cord storage | No |
| Material | Plastic |
| Non-slip feet | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Champagne, Black |
| Construction type | Single |
| Removable bowl | Yes |
| Cool wall housing | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Internal coating | Ceramic |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Auto power off | Yes |
| Power | 2000 W |
| Height | 320 mm |
| Width | 334 mm |
| Weight | 7.7 kg |
| Depth | 457 mm |
| Doesn't contain | PFAS |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power LED | Yes |
| Temperature-ready indicator | Yes |
| Built-in display | Yes |