Philips 3000 series NA332/00 gruzdintuvė Viena 6,2 l Atskira 1700 W karšto oro gruzdintuvė Juoda
Philips 3000 series NA332/00 gruzdintuvė Viena 6,2 l Atskira 1700 W karšto oro gruzdintuvė Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Temperatūra (min.) | 40 °C |
| Gruzdintuvės maisto talpa | 1,2 kg |
| Grilis | Taip |
| Talpa | 6,2 l |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Džiovinimo funkcija | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Iš anksto nustatytos maisto gaminimo programos | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Programų skaičius | 16 |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Mažai riebalų turinti kepimo technologija | Greitas oras |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Produkto spalva | Juoda |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Apžiūros langas | Taip |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Kepimo krepšelių skaičius | 1 |
| Rankena(-os) | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Laido ilgis | 1 m |
| Galia | 1700 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 303 mm |
| Gylis | 436 mm |
| Plotis | 324 mm |
| Svoris | 5,6 kg |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Ekrano tipas | LED |
| Integruotas ekranas | Taip |