-
−4%
Philips 2000 series NA231/00 Airfryer 6,2 l (sidabras)
Philips 2000 series NA231/00 Airfryer 6,2 l (sidabras)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Džiovinimo funkcija | Taip |
| Laikmačio trukmė | 60 min. |
| Atsparus karščiui | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Grilis | Taip |
| Gruzdintuvės maisto talpa | 1 kg |
| Mažai riebalų turinti kepimo technologija | Greitas oras |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Programų skaičius | 9 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Talpa | 6,2 l |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Temperatūra (min.) | 60 °C |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Apžiūros langas | Taip |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Medžiaga | Plastikas, Metalas |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Lengva valyti | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Nelipni danga | Taip |
| Galia | 1700 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Svoris | 4,3 kg |
| Gylis | 403 mm |
| Ūgis | 30,8 mm |
| Plotis | 309 mm |
| Nesudėtyje nėra | Bisfenolis A (BPA) |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Temperatūros indikatorius | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Maitinimo šviesos diodas | Ne |
| Įspėjimai | Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. Įsitikinkite, kad gruzdintuvė tinkamai įžeminta. Būkite atsargūs tvarkydami karštą aliejų. |