- Prekė sandėlyje
-
−4%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Philips 3000 serija HD9270/00. Gaminio tipas: Karšto oro gruzdintuvė, Talpa: 6,2 l, Gruzdintuvėje laikomo maisto talpa: 1,2 kg. Konstrukcijos tipas: Vienas, Valdymo tipas: Jutiklinis, Medžiaga: Plastikas. Ekrano tipas: LED. Galia: 2000 W. Plotis: 403 mm, Gylis: 315 mm, Aukštis: 307 mm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,365 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,39 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,39 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Talpa | 6,2 l |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Gruzdintuvės maisto talpa | 1,2 kg |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Grilis | Taip |
| Atsparus karščiui | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcijos laikas | 0,5 val. |
| Mažai riebalų turinti kepimo technologija | Greitas oras |
| Asmenų skaičius | 5 asmuo(-enys) |
| Programų skaičius | 7 |
| Iš anksto nustatytos maisto gaminimo programos | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Medžiaga | Plastikas |
| Nelipni danga | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Maitinimo šviesos diodas | Taip |
| Pasiruošimo signalas | Taip |
| Temperatūros indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Galia | 2000 W |
| Gylis | 315 mm |
| Ūgis | 307 mm |
| Svoris | 5550 g |
| Plotis | 403 mm |
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | HD9270/00 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,05552 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 5,5 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,6 kg |