- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Philips 5000 serija HD9255/30. Gaminio tipas: Karšto oro gruzdintuvė, Talpa: 4,1 l, Gruzdintuvės maisto talpa: 0,8 kg. Konstrukcijos tipas: Viengulė, Produkto spalva: Auksinė, Balta, Valdymo tipas: Jutiklinis. Galia: 1400 W. Plotis: 264 mm, Gylis: 360 mm, Aukštis: 295 mm. Garantijos laikotarpis: 2 metai, Kilmės šalis: Kinija |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,36 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,33 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,325 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Talpa | 4,1 l |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Gruzdintuvės maisto talpa | 0,8 kg |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Grilis | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Mažai riebalų turinti kepimo technologija | Greitas oras |
| Asmenų skaičius | 4 asmenys |
| Programų skaičius | 7 |
| Iš anksto nustatytos maisto gaminimo programos | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| „Rapid Air“ technologija | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Rankena(-os) | Taip |
| Medžiaga | Plastikas, metalas |
| Nelipni danga | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Auksinė/balta |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Maitinimo šviesos diodas | Taip |
| Temperatūros indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Galia | 1400 W |
| Gylis | 360 mm |
| Ūgis | 295 mm |
| Svoris | 4550 g |
| Plotis | 264 mm |
| Rankinis | Taip |
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03861 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 4,55 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,7 kg |