Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 13 - 15*
d. d.
| Santrauka | Dreame Tasti AF30. Gaminio tipas: Karšto oro gruzdintuvė, Talpa: 7 L, Temperatūra (min.): 50 °C. Konstrukcijos tipas: Vienguba, Produkto spalva: Juoda, Valdymo tipas: Jutiklinis. Ekrano tipas: LED. Galia: 2300 W. Plotis: 309 mm, Gylis: 321 mm, Aukštis: 392 mm |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,385 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,395 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,375 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Talpa | 7 litrai |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Programų skaičius | 12 |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Temperatūra (min.) | 50 °C |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Vidinė danga | Keramika |
| Medžiaga | Metalas, plastikas |
| Nelipni danga | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Galia | 2300 W |
| Gylis | 321 mm |
| Ūgis | 392 mm |
| Svoris | 4500 g |
| Plotis | 309 mm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Vienetų skaičius paletėje | 30 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,05703 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 4,5 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,5 kg |