Ninja AF550EU gruzdintuvė Dviguba 6,6 l Atskirai pastatoma 2470 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda, Sidabrinė
Ninja AF550EU gruzdintuvė Dviguba 6,6 l Atskirai pastatoma 2470 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda, Sidabrinė
Ninja AF550EU gruzdintuvė Dviguba 6,6 l Atskirai pastatoma 2470 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda, Sidabrinė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Capacity | 6.6 L |
| Product type | Hot air fryer |
| Dishwasher proof | Yes |
| Product colour | Black, Silver |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Removable bowl | Yes |
| Construction type | Double |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Power | 2470 W |
| Width | 300 mm |
| Height | 286 mm |
| Weight | 7.74 kg |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Built-in display | Yes |