- Prekė sandėlyje
Ninja AF140EUCM gruzdintuvė Vienguba 4,7 l Atskirai pastatoma karšto oro gruzdintuvė Cinamono spalvos
Ninja AF140EUCM gruzdintuvė Vienguba 4,7 l Atskirai pastatoma karšto oro gruzdintuvė Cinamono spalvos
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Hot air fryer |
| Number of persons | 2 person(s) |
| Capacity | 4.7 L |
| Roasting function | Yes |
| Digital timer | Yes |
| Frying function | Yes |
| Number of programs | 4 |
| Temperature (max) | 210 °C |
| Preset cooking programs | Yes |
| Temperature (min) | 40 °C |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Dehydrating function | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Construction type | Single |
| Product colour | Cinnamon colour |
| Viewing window | No |
| Control type | Touch |
| Height | 265 mm |
| Weight | 4.8 kg |
| Depth | 360 mm |
| Width | 285 mm |
| Recipe book | Yes |
| Built-in display | Yes |