- Prekė sandėlyje
-
−3%
Neriebi gruzdintuvė PHILIPS NA 555/00
Neriebi gruzdintuvė PHILIPS NA 555/00
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Maximum content indicator | Yes |
| Roasting function | Yes |
| Low-fat frying technology | Rapid Air |
| Preset cooking programs | Yes |
| Steam function | Yes |
| Grilling | Yes |
| Capacity | 9 L |
| Frying function | Yes |
| Product type | Hot air fryer |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Temperature (min) | 40 °C |
| Fryer food capacity | 1.4 kg |
| Baking function | Yes |
| Timer duration | 60 min |
| Digital timer | Yes |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Number of frying baskets | 2 |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Handle(s) | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Construction type | Double |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Easy disassembly | Yes |
| Cord length | 1 m |
| Control type | Touch |
| Cord storage | Yes |
| Product colour | Silver |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| AC input voltage | 240 V |
| Power | 2750 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Auto power off | Yes |
| Width | 382.5 mm |
| Depth | 443.9 mm |
| Weight | 8.8 kg |
| Display type | LED |
| Remaining time indication | Yes |
| Built-in display | Yes |