- Nauja
AIR FRYER be riebalų BLOW 2500W 9L yra karšto oro fryer su 9L talpa, tinkantis maisto ruošimui iki 8 žmonių. Jame yra 8 iš anksto nustatyti gaminimo programos, reguliuojamas termostatas ir skaitmeninis laikmatis, užtikrinantis tikslų gaminimą.
AIR FRYER be riebalų BLOW 2500W 9L yra karšto oro fryer su 9L talpa, tinkantis maisto ruošimui iki 8 žmonių. Jame yra 8 iš anksto nustatyti gaminimo programos, reguliuojamas termostatas ir skaitmeninis laikmatis, užtikrinantis tikslų gaminimą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
BLOW 2500W 9L be riebalų fryeris yra karšto oro keptuvė su 9L talpa, tinkama maistui gaminti iki 8 žmonių. Ji turi 8 iš anksto nustatytus gaminimo programas, reguliuojamą termostatą ir skaitmeninį laikmatį, užtikrinantį tikslų gaminimą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Karšto oro keptuvė |
| Keptuvės maisto talpa | 1.7 kg |
| Programų skaičius | 8 |
| Reguliuojamas temperatūros diapazonas | 80 °C - 200 °C |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
Dizainas | |
| Produkto spalva | Juoda, nerūdijantis plienas |
| Medžiaga | Plastikas |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Nesvylančio paviršiaus danga | Taip |
| Indaplovėje plovimui tinkamos dalys | Taip |
Matmenys ir svoris | |
| Gylis | 420 mm |
| Aukštis | 385 mm |
| Plotis | 430 mm |
| Svoris | 8 kg |
Indikacija | |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LCD |
| Likusio laiko indikacija | Taip |