Mechaninio valdymo skrudintuvas,
Mechaninio valdymo skrudintuvas,
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Virtuvės prietaiso tipas | Skrudintuvas |
| Valdymo tipas | Mechaninis |
| Važiuoklės medžiaga | Plastikas Nerūdijantis plienas |
| Gaminimo programos Kiekis | 4 automatinės programos |
| Automatinės maisto gaminimo programos | Atitirpinimas Atšaukti Pašildyti Skrudinta duona |
| Papildomos funkcijos | LED indikacija 7 apskrudimo lygiai Neslystančios kojelės 6 iš anksto nustatytos duonos rūšys Aukštas pakėlimas Apsauga nuo užstrigimo |
| Išimamų padėklų kiekis | 1 |
| Į komplektą įeina | Trupinių padėklas |
| Išorinė spalva | Šlifuotas nerūdijantis plienas |
| Laido ilgis (m) | 0,75 m |
| Sertifikatai | CE, EMC, REACH, ROHS ir LFGB |
| Gylis | 265 mm |
| Ūgis | 155 mm |
| Plotis | 180 mm |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V kintamoji srovė |
| Įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Nominali išėjimo galia | 800 W |
| Maksimali išėjimo galia | 950 W |
| Maksimali darbinė aplinkos temperatūra | 45 °C |
| Minimali darbinė aplinkos temperatūra | 10 °C |
| Maksimali neveikianti aplinkos temperatūra | 45 °C |
| Minimali nedarbinė aplinkos temperatūra | 10 °C |
| Maksimalus darbinis drėgnumas | 95 % |
| Minimalus darbinis drėgnumas | 10 % |
| Maksimalus nedarbinis drėgnumas | 75 % |
| Minimalus nedarbinis drėgnumas | 25 % |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 303 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 190 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 216 mm |
| Svoris | 1,64 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 1,1 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485013714 |